![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10941594
*
nr 1094 1594
Spegel
Nutida, 86x61
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 mars 2017
kl 20:50:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/3 09:44:25
1
250 kr
4/3 21:48:34
2
150 kr
4/3 21:48:34
1
200 kr (Budbetjänt)
6/3 17:08:47
3
300 kr
6/3 18:08:59
3
500 kr
6/3 18:33:35
3
Vinnande bud
6/3 20:14:39
4
500 kr
6/3 20:14:39
3
600 kr (Budbetjänt)
6/3 20:45:08
5
700 kr
6/3 20:45:08
3
800 kr (Budbetjänt)
6/3 20:45:33
5
900 kr
6/3 20:45:33
3
(budbetjänt)
6/3 20:48:41
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1094 1594
Spegel
Nutida, 86x61
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 mars 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/3 09:44:25 | 1 | 250 kr |
4/3 21:48:34 | 2 | 150 kr |
4/3 21:48:34 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
6/3 17:08:47 | 3 | 300 kr |
6/3 18:08:59 | 3 | 500 kr |
6/3 18:33:35 | 3 | Vinnande bud |
6/3 20:14:39 | 4 | 500 kr |
6/3 20:14:39 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/3 20:45:08 | 5 | 700 kr |
6/3 20:45:08 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
6/3 20:45:33 | 5 | 900 kr |
6/3 20:45:33 | 3 | (budbetjänt) |
6/3 20:48:41 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53